Akcesoria fryzjerskie

Akcesoria Fryzjerskie – hurtownia fryzjerska LOOKWELL Każda z nas zawsze gdy, wybiera się do salonu fryzjerskiego chce z niego wyjść  usatysfakcjonowana tzn. zadowolona z tego co dobry fryzjer potrafi stworzyć z naszymi włosami. A zastanawiałaś się kiedyś może co wpływa na to, że jeden fryzjer stworzy z naszych włosów „arcydzieło”, a drugi sprawi, że włosy będą wyglądały jak „miotła”. Większość z nas powie, że chodzi o umiejętności jakie posiada fryzjer i oczywiście to prawda bo bardzo dużo od tego zależy. Chodzi także o takie rzeczy jak akcesoria fryzjerskie. Dzięki nim nasze włosy będą wyglądały na zdrowsze, nie będą podawane łamaniu i uszkodzeniom, staną się atrakcyjniejsze nie tylko dla nas, ale także będą przyciągały wzrok innych.

Piękne włosy

Każda z nas chce mieć piękne zdrowe włosy, których każdy nam będzie zazdrościć; dlatego tak ważny jest wysokiej jakości sprzęt fryzjerski, którego używamy, aby wystylizować nasze włosy u fryzjera czy w domu. Bez odpowiedniego sprzętu fryzjerskiego, stylista nie mógłby pracować, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie akcesoriów do Twojego rodzaju włosa. Chodzi tu między innymi o nożyczki, degażówki, szczotki do modelowania włosów, grzebienie, akcesoria fryzjerskie umożliwiające wykreowanie różnych form z włosów np. wałki, papiloty, klamry itp.

akcesoria fryzjerskieakcesoria fryzjerskie

kliknij kup teraz aby sprawdzić ile kosztują nasze akcesoria fryzjerskie

 

Podstawowe akcesoria fryzjerskie

Najważniejszym „sprzętem” fryzjera są przede wszystkim nożyczki fryzjerskie. Jeżeli chcemy kupić dobre nożyczki fryzjerskie musimy pamiętać o kilku rzeczach m.in.,  należy mieć na uwadze aby nożyczki były dopasowane do naszej dłoni, powinny przede wszystkim precyzyjnie ciąć włosy, ostrza nie mogą być krzywe, wiadomo także, że im większa ilość hartowań nożyczek tym większa ich wytrzymałość i jakość. Najlepszymi firmami na rynku, zajmującymi się produkcją nożyczek fryzjerskich ale i nie tylko są:

–        Jaguar,

–        Tondeo,

–        Kiepe,

–        Fox,

–        Farouk.

W momencie gdy wymarzymy sobie zmianę naszego wizerunku np. zmianę koloru włosów musimy pamiętać, że farbowanie włosów to nie tylko farba do włosów, ale także kilka innych rzeczy, dzięki których nie mogłybyśmy pofarbować włosów. Po pierwsze miseczka do farby, pędzelek do nakładania farby, czepek do pasemek lub folia aluminiowa, szydełko, rękawiczki ochronne, peleryna ochronna i fartuch. Dzięki tym wszystkim akcesoriom fryzjerskim będziemy mogły bezpiecznie pofarbować włosy, niezależnie czy będzie to w domu czy w salonie fryzjerskim, ponieważ każdy fryzjer powinien posiadać te wszystkie akcesoria. Dobrymi firmami, które posiadają w swojej ofercie takie produkty to Vitality’s, Yellow, Fox. Bardzo istotnymi akcesoriami fryzjerskimi jest również taki sprzęt fryzjerski jak szczotki fryzjerskie i grzebienie fryzjerskie stanowiące podstawę odpowiedniej stylizacji włosów. Dzięki właściwie dobranej szczotce do włosów lub grzebienia, o odpowiednim tworzywie włosy stają się lśniące, błyszczące, zdrowsze, nie elektryzują się, włosy są podatne na układanie.

Znanymi i cenionymi firmami są:

–        Jaguar,

–        Olivia Garden,

–        Fox,

–        Farouk.

Gdy kreujemy różnego rodzaju fryzury czasami jest tak, że sama szczotka fryzjerska lub grzebień do włosów nam nie wystarcza. W „grę” muszą wejść różnego rodzaju sprzęty i akcesoria fryzjerskie. Wiadomo, że na rynku mamy mnóstwo produktów, ale większość to tylko kiepskiego rodzaju imitacje, które po niedługim czasie psują się lub niszczą nam włosy.

Faktem jest, że każda z nas chce mieś pięknie zrobione włosy, szczególnie gdy jest ku temu jakaś okazja, ale i bez niej chcemy czuć się pięknie i wyjątkowo czyż nie? Jeżeli chcemy uzyskać loki lub tylko delikatne fale ale np. nie chcemy używać lokówki, żeby nie niszczyć włosów, to możemy użyć wałków koszyczkowych lub wałków na rzep, które same trzymają się na naszych włosach.

Po nałożeniu na głowę wszystko można „przytrzymać” za pomocą siatki do włosów, ale nie musimy. Wałki są tak skonstruowane, tzn. wytworzone z takiego tworzywa, że na pewno nam nie spadną z głowy.

Firmy które moglibyśmy polecić to:

–        Ritta Zenker

–        Hair Concept

–        Poniks

–        Gorgol

Wiadomo, że dobry fryzjer potrzebuje dużo więcej takich akcesoriów i sprzętów fryzjerskich. Musi także mieć wszystko dobrze uporządkowane, aby wiedzieć gdzie się podziewają wszystkie akcesoria fryzjerskie potrzebne do pracy. Przydatny do tego może być kuferek fryzjerski, który pomieści wszystkie te rzeczy. Lista artykułów fryzjerskich używanych przez fryzjera może być o wiele dłuższa.

Ponieważ fryzjer potrzebuje również różnego rodzaju karkówki, do zmiatania włosów z karku, rozpylacz do spryskania włosów klientki, wagę fryzjerską do odmierzenia odpowiedniej ilości wody do farby czy rozjaśniacza, główki treningowe do ciągłej nauki rozmaitych fryzur i stylizacji. Mniej więcej przybliżyliśmy Państwu jakie akcesoria mogą być potrzebne do stylizacji włosów, modelowania i koloryzacji włosów. W ofercie naszej Hurtowni Fryzjerskiej znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do wykonania każdej z tych prac. Hurtownia Fryzjerska