Alfaparf

Alfaparf

Alfaparf Yellow to seria znanej i cenionej na całym świecie marki Alfaparf, która od kilkudziesięciu lat dzieli się swoim doświadczeniem z stylistami z Polski. Yellow to możliwość wyboru z szerokiej oferty produktów do każdego rodzaju włosów, które pielęgnowane są w salonie fryzjerskim. Piękne perłowe opakowania wspaniale współgrają kolorystycznie z innymi kosmetykami, każda seria ma swój unikalny odcień, co sprawia że podczas pracy fryzjer intuicyjnie wie po co sięga.

 

CZUJESZ PRAGNIENIE? UGAŚ JE! YELLOW HYDRATE 

to kosmetyki fryzjerskie intensywnie nawilżające, których głównymi składnikami są żelowy koktajl z figi i aloesu. Nie od dziś zresztą znane składniki roślinne, doceniane w kosmetyce za swoją nawilżającą funkcję. Kosmetyki te znakomicie przenoszą higroskopijne cząsteczki wody i umieszczają je głęboko wewnątrz włosa; uzyskiwane efekty to głębokie nawilżenie, przywrócona równowaga wodna, długotrwały piękny wygląd.

alfaparf
ALFAPARF YELLOW SHINE! STOP MATOWYM WŁOSOM – PRZYWRÓĆ IM BLASK!
 

Zastosuj preparaty przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów, które przywrócą im naturalny blask i zlikwidują problem matowych włosów. Jest to kompletna linia kosmetyków od produktów do stylizacji po szampony. Głównym składnikiem aktywnym jest oliwa z oliwek, jego formuła wypełnia porowate powierzchnie włosa, przyciąga wzmacnia i obija światło. Poczuj się jak gwiazda świecąca wspaniałym blaskiem.

 

ALFAPARF YELLOW REPAIR ZNACZY ODBUDOWA ODNOWA ODŻYWIANIE 

Jedna z najnowszych linii kosmetyków marki Alfaparf Yellow, która została opracowana specjalnie dla odbudowy zniszczonych lub poddawanych zbyt dużej ilości zabiegów włosów. Odbudowujące właściwości nadają ceramidy i aloes. Kompleks ten daje efekt siły, elastyczności, nadaje głębokie nawilżenie, włosy są miękkie i jedwabiste; włosy są mocniejsze, bardziej lśniące i zdrowiej wyglądają.

 

ALFAPARF YELLOW STYLE PROFESJONALNY STYL PROFESJONALNA STYLIZACJA

Układaj włosy według potrzeby, tak aby odpowiadało to Twoim oczekiwaniom. Kosmetyki Style znakomicie nadają się do stylizacji każdego rodzajów włosów, a szczególnie tym poddawanym zabiegom pod wpływem temperatury. Czerwona seria posiada właściwości termoaktywne, chroni włos przed czynnikami zewnętrznymi oraz pomaga w zachowaniu naturalnej elastyczności.

 

ALFAPARF COLOR NADAJ TWOIM WŁOSOM ODPOWIEDNIEJ BARWY I CHROŃ JE PRZED JEJ UTRATĄ

Najbardziej znana i doceniana seria do koloryzacji i pielęgnacji włosów farbowanych. Składa się z kompleksu aloesowego i krystalicznych mikropigmentów o obniżonej zawartości amoniaku; zapewnia maksymalne nawilżenie, intensywny i lśniący kolor, pokrycie w 100% i długotrwałe efekty. W serii znajduje się także unikatowy olejek ochronny dla skóry wrażliwej do stosowania w połączeniu z farbą oraz proszkiem rozjaśniającym. Hurtownia Fryzjerska