Clay Blonde od Itely rozjaśniacz do włosów z wolnej ręki do 5-6 tonów

13/12/2020
Clay Blonde od Itely rozjaśniacz do włosów z wolnej ręki do 5-6 tonów

Clay Blonde ITELY Oh My Blonde E-Plex to ekskluzywny mikrogranulkowy rozjaśniacz w proszku stosowany do techniki rozjaśniania „z wolnej ręki”, ale także takich jak balayage, ombre, shatush i splashlight.

Dając szerokie zastosowanie techniczne dla pojaśnień aż do 5-6 tonów, jest tak delikatny i łagodny dla struktury włosa, iż kolory uzyskiwane podczas procesu rozjaśnienia są bardzo naturalne, nie wymagające często korekty.

Jest to zasługa bardzo powolnego procesu z jednoczesną regeneracją włosów E-Plex. ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde po zmieszaniu z oxydantem tuż po natlenieniu mieszanka nabiera konsystencji glinki, więc podczas nakładania na pasma nie powoduje spływania, dając plastyczną i czystą pracę bez folii. Clay Blonde nie wymaga użycia folii co sprawia, że włosy są dodatkowo chronione na dodatkowy czynnik zniszczeń taki jak ciepło, wręcz przeciwnie Clay Blonde po nałożeniu potrzebuje jedynie spokojnego zastygania bez ogrzewania czy dotykania.

Opatula włos tworząc swoistą barierę skorupki dookoła włosa, która nie brudzi czystych pasm i w ten czas działając bardzo powolnie, nie uszkadzając struktury włosa i stopniowo rozjaśniając, do czasu uzyskania idealnego nie pożółkłego blondu, niczym rozjaśnienie słoneczne. Jest to proces, który jest oczekiwaniem każdej wymagającej blondynki! Na włosach farbowanych uprzednio może zostać zastosowany jako reflex światła pozostawiając miękkość i sprężystość na długo.

Clay Blonde

grzebień wszawik

Co zawiera Itely Clay Blonde w składzie ?

Zawartość E-Plex w ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde wzbogaconego o oleje, masła roślinne i kwas maleinowy sprawia, że włosy stają się jaśniejsze, bardziej sprężyste wytrzymałe mechanicznie i zdrowe.

Rozjaśniacz tego typu jest wskazany do pracy w tworzeniu wszelakich pojaśnień, baleyage, paneli,  tworzeniu ombre czy shatush czy splashlight włosów techniką z wolnej ręki na włosach farbowanych bądź naturalnych, nakładany na suche włosy z oxydantem

 

Do jakich technik można stosować rozjaśniacz ITELY OMB E-Plex Clay Blonde ?

Rozjaśniacz możemy stosować na włosy farbowane średnio ciemne blond, brąz czy czerwień oraz na włosy naturalne do takich technik jak:

-baleyage

-shatush

-wolna ręka

-ombre

-splashlight

 

W jakich proporcjach mieszamy rozjaśniacz ITELY Clay Blonde ?

1 + 1,5 czyli na każde 10g rozjaśniacza dodajemy 15g wody utlenionej, Rozjaśniacz Clay Blond możemy mieszać z wodą utlenioną o następujących stężeniach 20 vol. (6%) / 30 vol. (9%) / 40 vol. (12%) w każdym przypadku czas trzymania na włosach to zawsze maksymalnie do 40 minut. Mieszankę zawsze nakładamy na włosy suche.

 

UWAGI Clay Blonde

1) Podsumowanie idealnego zastosowania kolejnymi etapami rozjaśnienia ITELY OMB E-Plex Clay Blonde.

Rozjaśnienie Itely Cley Blond –  Itely Sealer – płukanie włosów  – odpowiedni szampon  –  płukanie włosów  – odpowiednia maska  –  płukanie włosów

2) Podsumowanie idealnego zastosowania kolejnymi etapami rozjaśnienia ITELY OMB E-Plex Clay Blonde + Tonowanie :

Rozjaśnienie Itely Cley Blond –  płukanie włosów  – Light shampoo –  płukanie włosów  – Toner  -płukanie włosów  –  Itely Sealer – płukanie włosów  – odpowiedni szampon  –  płukanie włosów  – odpowiednia maska  –  płukanie włosów

 

E-PLEX w środkach #OMB ITELY E-Plex Clay Blonde 5-6 tonów jest koncentratem zaprojektowanym w jednym celu:

Intensywnej rekonstrukcji podczas rozjaśniania włosów od wewnątrz. Dla intensywnej ochrony włosów podczas tak ingerujących zabiegów jak dekoloryzacja, został zastosowany kwas maleinowy. Ma on za zadanie spenetrować włos podczas procesu utleniania jednocześnie tworząc ochronną osłonę dla wiązań kapilarnych.

Przenikając poprzez włókna włosów, kwas maleinowy chroni i jednocześnie utrzymuje naturalne struktury włosów. Tak wzbogacona formuła rozjaśniania Itely Clay Blond OMB chroni wiązania białkowe, znacznie minimalizując uszkodzenie włosów podczas zabiegu dekoloryzacji.

Najwyższej jakości ochronę włosa w czasie procesu dekoloryzacji poprzez kompleks innowacyjnej formuły Blond Repair poprawia odporność włosów na tego typu zabiegi oraz podtrzymuje elastyczność i witalność włosów z zachowaniem maksymalnego połysku.

Konsystencja delikatnej mieszanki nie pęcznieje, jest przy tym bardzo łatwa w mieszaniu. Zastosowanie jest bardzo przyjemne w aplikacji. Dzięki zawartym składniki naturalnym, jak oleje i masła, mieszanka rozjaśniająca staje się przyjemnie elastyczna i daje przy tym mega komfort pracy bezpośrednio na partiach włosów pracy z wolnej ręki.

ITELY OMB E-Plex  Glinka Clay 5-6 tonów dzięki zawartości kompleksu i kwasu maleinowego sprawia, iż włos bardzo delikatnie rozjaśnia się, do bardzo jasnych odcieni, w bardzo naturalnych kolorach o idealnej kondycji.

 
Jaki jest sposób użycia rozjaśniacza Itely Clay Blonde ?

W niemetalowej misce wymieszaj jedną część Itely Clay BLONDE dodaj półtora części utleniacza Aquaoxyd o wybranym stężeniu 6%, 9% lub 12%. Zawsze nakładaj na suche włosy następnie pozostaw na minimum od 20minut maksymalnie do 40 minut.

Pamiętaj nigdy nie umieszczaj pod źródłem ciepła. Następnie dokładnie przepłucz włosy i dokończ usługę za pomocą BLONDE SEALER. Zmyj i wypłucz za pomocą najbardziej odpowiedniego szamponu i odżywki.

 
Jaka jest pojemność rozjaśniacza Itely Clay ?

Glinka rozjaśniająca do włosów Itely Blonde występuje w opakowaniu o pojemności 400g

 

Sklep Fryzjerski LOOKWELL