Itely Blondly

06/12/2020
Itely Blondly

Itely Blondly Rozjaśniacz BLONDLY – Tak często jak zmienia się pogoda za oknem tak samo często Panie zmieniają swój kolor włosów. Wiele pań marzy o ciemnych, wręcz czekoladowych włosach, inne natomiast chcą posiadać intensywną rudość, ale są też takie które oddałyby wszystko za posiadanie włosów blond.

Każda z nich musi trochę się wysilić, aby uzyskać wymarzony odcień, ale to te Panie którym się marzą blond włosy muszą najwięcej poświęcić czasu i zdrowia swoich włosów, gdyż nie jest to taka prosta sprawa. Wielu osobom wydaje się, że trzeba tylko kupić farbę do włosów nałożyć ja i to wszystko w tym temacie, ale nie tak szybko  w większości przypadków nie wystarcza nałożenie na włosy samej farby w odcieniu super rozjaśniającym, to jest opcja tylko i wyłączne dla Pań które mają już średni bądź jasny odcień blondu.

Itely Blondly

itely blondly

Jednakże jeżeli tak nie jest  sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, gdyż wtedy należy zasięgnąć po taki produkt jak rozjaśniacz do włosów . W skrócie ujmując czym jest rozjaśniacz do włosów, możemy stwierdzić iż jest to substancja, która ma za zadanie odbarwić naturalny pigment włosów.

Rozjaśnianie włosów jest najbardziej szkodliwym zabiegiem dla naszych włosów, gdyż silny utleniacz dodawany do proszku bądź kremu (w zależności od postaci rozjaśniacza), uszkadza włosy, nadmiernie je przesusza i sprawia, że stają się one bardziej łamliwe i podatne na uszkodzenia oraz wypadanie.

Ale czego się nie robi dla pięknego koloru i zadowolenia?.

Jeżeli chcemy jednak rozjaśnić włosy to dobrze przemyślmy czy zrobić to w domu czy u fryzjera? Jeżeli wybierzemy jednak fryzjera to nie musimy się denerwować tym jaki będzie efekt po zmyciu rozjaśniacza, gdyż to on powinien posiadać wiedzę na temat tego jak używać tego typu produkty, ale jeśli zdecydujemy, że jednak rozjaśnianie to ,,nie taki straszny diabeł jak go malują” i damy sobie z tym radę to podejdźmy do ego z pełnym profesjonalizmem tzn; udajmy się do Hurtowni Fryzjerskiej, a nie do drogerii, po drugie kupmy profesjonalny rozjaśniacz, nawet jeśli jest on trochę droższy i poradźmy się sprzedawcy co do rodzaju  rozjaśniacza, czy też sposobu użycia. Wiele osób które już korzystały z rozjaśniaczy poleca te w formie kremu, gdyż w większości są one dużo delikatniejsze i zawierają dodatkowe substancje roślinne, które chronią włosy.

Hurtownia Fryzjerska

W naszej Hurtowni Fryzjerskiej Lookwell w szczególności polecamy klientkom rozjaśniacz w kremie włoskiej firmy ITELY Blondly z olejkiem arganowym i jojoba. Produkt ten jest polecany głównie tym , którzy posiadają zniszczone włosy, czyli słabe i suche oraz z rozdwajającymi się końcówkami. Rozjaśniacz ten delikatnie działa na skórę głowy i włosy, rozjaśniając je nawet do 7 tonów w zależności od użycia odpowiedniego utleniacza.

Klientki które skorzystały z nowego rozjaśniacza w kremie firmy Itely, bardzo są zachwycone osiągniętym efektem i działaniem na włosy. Zawarty w rozjaśniaczu olejek jojoba oraz olejek arganowy sprawiają, że włosy są doskonale pielęgnowane i chronione, głównie przed wpływem czynników zewnętrznych, a także odpowiednio dogłębnie nawilżone. Rozjaśniacz jest w formie kremu, dlatego też dobrze się go przygotowuje do zabiegu, gdyż nie pyli tak jak to jest przy rozjaśniaczach w proszku.

Jak prawidłowo stosować Itely Blondly ?

Producent tego produktu dokładnie określił czas i sposób przygotowania mieszanki. Rozjaśniacz do włosów w kremie Itely Blondy należy wycisnąć do plastikowej miseczki i zmieszać z odpowiednim utleniaczem. Poniżej zostanie przedstawiony czas oraz proporcje mieszania rozjaśniacza.

1-3 TONY 1:2 z 6% utleniaczem    czas:20 min

4-5 TONY 1:2 z 9% utleniaczem    czas: 30min

6-7 TONY 1:2 z 12% utleniaczem  czas40min

Mieszankę rozjaśniacza należy niezwłocznie po zmieszaniu nałożyć na suche, nieumyte włosy. Pozostawić na włosach na zalecany czas lub do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Następnie spłukać obficie wodą i umyć szamponem do włosów farbowanych, najlepiej jeżeli byłby to szampon techniczny zakwaszający, który po umyciu zamknie łuskę włosa co sprawi, że efekty zabiegu utrzymają się na dłużej.

 

Dla kogo jest rozjaśniacz Itely Blondly ?

Tak często jak zmienia się pogoda za oknem tak samo często Panie zmieniają swój kolor włosów. Wiele pań marzy o ciemnych, wręcz czekoladowych włosach, inne natomiast chcą posiadać intensywną rudość, ale są też takie które oddałyby wszystko za posiadanie włosów blond. Każda z nich musi trochę się wysilić, aby uzyskać wymarzony odcień, ale to te Panie którym się marzą blond włosy muszą najwięcej poświęcić czasu i zdrowia swoich włosów, gdyż nie jest to taka prosta sprawa.

Wielu osobom wydaje się, że trzeba tylko kupić farbę do włosów nałożyć ja i to wszystko w tym temacie, ale nie tak szybko  w większości przypadków nie wystarcza nałożenie na włosy samej farby w odcieniu super rozjaśniającym, to jest opcja tylko i wyłączne dla Pań które mają już średni bądź jasny odcień blondu. Jednakże jeżeli tak nie jest  sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, gdyż wtedy należy zasięgnąć po taki produkt jak rozjaśniacz do włosów .

W skrócie ujmując czym jest rozjaśniacz do włosów, możemy stwierdzić iż jest to substancja, która ma za zadanie odbarwić naturalny pigment włosów. Rozjaśnianie włosów jest najbardziej szkodliwym zabiegiem dla naszych włosów, gdyż silny utleniacz dodawany do proszku bądź kremu (w zależności od postaci rozjaśniacza), uszkadza włosy, nadmiernie je przesusza i sprawia, że stają się one bardziej łamliwe i podatne na uszkodzenia oraz wypadanie. Ale czego się nie robi dla pięknego koloru i zadowolenia?.

 

Jak i gdzie dobrze rozjaśnić włosy ?

Jeżeli chcemy jednak rozjaśnić włosy to dobrze przemyślmy czy zrobić to w domu czy u fryzjera? Jeżeli wybierzemy jednak fryzjera to nie musimy się denerwować tym jaki będzie efekt po zmyciu rozjaśniacza, gdyż to on powinien posiadać wiedzę na temat tego jak używać tego typu produkty, ale jeśli zdecydujemy, że jednak rozjaśnianie to ,,nie taki straszny diabeł jak go malują” i damy sobie z tym radę to podejdźmy do tego z pełnym profesjonalizmem tzn; udajmy się do Hurtowni Fryzjerskiej, a nie do drogerii, po drugie kupmy profesjonalny rozjaśniacz, nawet jeśli jest on trochę droższy i poradźmy się sprzedawcy co do rodzaju  rozjaśniacza, czy też sposobu użycia. Wiele osób które już korzystały z rozjaśniaczy poleca te w formie kremu, gdyż w większości są one dużo delikatniejsze i zawierają dodatkowe substancje roślinne, które chronią włosy.  

W naszej Hurtowni Fryzjerskiej Lookwell w szczególności polecamy klientkom rozjaśniacz w kremie włoskiej firmy ITELY Blondly z olejkiem arganowym i jojoba. Produkt ten jest polecany głównie tym , którzy posiadają zniszczone włosy, czyli słabe i suche oraz z rozdwajającymi się końcówkami. Rozjaśniacz ten delikatnie działa na skórę głowy i włosy, rozjaśniając je nawet do 7 tonów w zależności od użycia odpowiedniego utleniacza.

Klientki które skorzystały z nowego rozjaśniacza w kremie firmy Itely, bardzo są zachwycone osiągniętym efektem i działaniem na włosy. Zawarty w rozjaśniaczu olejek jojoba oraz olejek arganowy sprawiają, że włosy są doskonale pielęgnowane i chronione, głównie przed wpływem czynników zewnętrznych, a także odpowiednio dogłębnie nawilżone.

Jaką formę posiada rozjaśniacz Itely Blondly ?

Rozjaśniacz do włosów Itely Blondly jest w formie kremu, dlatego też dobrze się go przygotowuje do zabiegu, gdyż nie pyli tak jak to jest przy rozjaśniaczach w proszku. Producent tego produktu dokładnie określił czas i sposób przygotowania mieszanki. Rozjaśniacz do włosów w kremie należy wycisnąć do plastikowej miseczki i zmieszać z odpowiednim utleniaczem. Poniżej zostanie przedstawiony czas oraz proporcje mieszania rozjaśniacza.

1-3 TONY 1:2 z 6% utleniaczem    czas:20 min

4-5 TONY 1:2 z 9% utleniaczem    czas: 30min

6-7 TONY 1:2 z 12% utleniaczem  czas40min

Mieszankę rozjaśniacza należy niezwłocznie po zmieszaniu nałożyć na suche, nieumyte włosy. Pozostawić na włosach na zalecany czas lub do osiągnięcia zamierzonego efektu. Następnie spłukać obficie wodą i umyć szamponem do włosów farbowanych, najlepiej jeżeli byłby to szampon techniczny zakwaszający, który po umyciu zamknie łuskę włosa co sprawi, że efekty zabiegu utrzymają się na dłużej.

Hurtownia Fryzjerska  LOOKWELL