Itely Hande on clay

Itely Hande on clay

Itely Hande on clay to pasta do włosów od Firmy ITELY. Linia do stylizacji Purity Design Masterpiece została stworzona dla szczególnie wymagających i doświadczonych klientów. Zapewnia wysoki standard produktu jak i wykonanej stylizacji i utrwalenia.

Piurity Design Masterpiece bazuję na formule OZONE+ COMPLEX specjalnym kompleksem utworzonym na bazie czterech składników aktywnych takich jak ekstrakty z nasion drzewa długowieczności Moringa, fitoceramidy, fitofiltry oraz polisacharydy niskocząsteczkowe „Erydrate. To właśnie ta formuła okrywa powierzchnię włosa tworząc powłokę chroniącą od wpływu narzędzi fryzjerskich, a także od warunków atmosferycznych takich jak smog, wilgoć i promienie UV.

Itely Hande on clay

Itely Hande on clay – pasta do włosów to kosmetyk do stylizacji fryzur. Jej głównym zadaniem jest uformowanie fryzury lub poszczególnych pasm włosów oraz nadanie im połysku oraz miękkości. Pasta do włosów przeznaczona jest głównie do stylizacji fryzur krótkich, którym pragniemy dodać bardziej rozczochranego wyglądu i stworzyć na głowie artystyczny nieład. Pasta zastosowana na długie włosy najlepiej sprawdza się przy efekcie „włosów plażowych” czyli swobodnych i pełnych wiatru.

Kosmetyk doskonale współgra z włosami kręconymi i falowanymi podkreślając ich charakter. Właśnie dzięki paście hands on clay firmy Itely unikniemy nieestetycznego efektu tłustych i obciążonych włosów ale również strąków czy nadmiernej lepkości włosów gdyż zawiera ona zieloną glinkę. Dzięki niej włosy będą dłużej świeże. Dużym plusem tej pasty jest to, że po nałożeniu jej na włosy jest niewidoczna. Ze względu na łatwość stosowania i bardzo gęstą konsystencję jest  chętnie stosowana przez właścicieli krótkich fryzur w tym również mężczyzn. Stylizacja krótkich włosów przy pomocy pasty hands on clay zapewnia im większą elastyczność i możliwość wykonania fryzur klasycznych, gładkich jak i tych bardziej nowoczesnych.

 

Pastę do włosów rozprowadzamy palcami, rozcierając preparat w dłoniach. Pod wpływem ciepła rąk pasta zmienia swą strukturę i łatwiej się nakłada na włosy.

 

Hurtownia Fryzjerska