Itely OCEAN MIST OZONE + COMPLEX

08/11/2020
Itely OCEAN MIST OZONE + COMPLEX
Itely OCEAN MIST OZONE + COMPLEX  MGIEŁKA FALUJĄCA WŁOSY 150ml

Itely ocean mist „Purity Design Masterpiece” to linia stworzona dla wydobycia piękna, poprzez rzeźbę. Włochy są i zawsze były wyznacznikiem piękna, sztuki i talentu.

Kolebką artystów, którzy swoimi dziełami pragną nadać fundamentalną rolę w definicji „arcydzieła”. Piękna nie można stworzyć bez udziału talentu twórczego artysty.

 

Itely ocean mist

Kliknij kup teraz aby sprawdzić ile kosztują produkty ITELY OCEAN MIST

 

„Purity Design Masterpiece” zapewnia prawdziwym artystom stylu, wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia autentycznych dzieł sztuki. Każdy może zostać artystą, twórcą swojego własnego dzieła w niepowtarzalnym stylu.

Seria Itely „Purity Design Masterpiece”  daje możliwość rzeźbienia, kształtowania, kreowania swojej fantazji na włosach. Większość z nas zazdrości fryzjerom tego kunsztu pracy, kiedy wkłada dłonie we włos tworząc przepięknie zdyscyplinowane fryzury, otóż bez dobrego środka do stylizacji nie ma takiej możliwości! Potrzeba uniesienia włosa od nasady, wykreowania przepięknych pazurów, czy też mocniejszego bądź słabszego utrwalenia, z mega nabłyszczeniem i odżywieniem. Teraz właśnie tak! Już jest! Mega profesjonalna seria Itely „Purity Design Masterpiece” zrobi wszystko żebyś właśnie ty, został stylistką bądź stylistą własnej osoby.

Itely Ocean Mist „Purity Design Masterpiece”  to włoski look, posiadający własny standard w zakresie najwyższej jakości i niezrównanej wydajności. Konsumenci na całym świecie uznają Włochy za doskonałość w rzemiośle. Kunsztem tej serii produktów jest pasja, przywiązanie do szczegółów i wyobraźnia, co znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co tworzymy oczywiście w świetle poświęcania unikalnego stylu i trendów na całym świecie.

 
Itely OCEAN MIST OZONE + COMPLEX  MGIEŁKA FALUJĄCA WŁOSY 150ml

Itely OCEAN MIST to niepowtarzalny środek do stylizacji ponieważ tworzy kreujący niesamowity look w stylu „dziewczyna serfera” z lekkim usztywnieniem powodujący efekt lekkiego niesfornego skrętu.  Właśnie tak, na pewno każda z nas zauważyła będąc nad morzem, iż  po wyjściu z wody nasze piękne włosy zaczynają się pięknie falować, jest to zasługa soli morskiej.

Sól morska zawarta w Itely OCEAN MIST jest sprawcą tak pięknej stylizacji. Wiadomym jest, że sama w sobie sól morska działa wysuszająco na włosy, i w tym przypadku Itely Hairfashion dzięki swoim laboratorium badawczym skomponowała środek jakim jest Itely OCEAN MIST  wraz z dodatkiem zabezpieczającym w postaci środków pielęgnującym oraz wzbogacony o innowacyjne polimery OZONE + COMPLEXTM.

 

OZONE + COMPLEX

jest skoncentrowany w postaci mgiełki, bardzo łatwej w aplikacji, o pięknym zapachu kwiatowym ale także z niepowtarzalnym zapachem morskim, dzięki zawartości ozonu.

Dzięki komponentom w postaci olejków, nasza woda morska nie doprowadza do przesuszeń włosów. Ekstrakty olejowe ze słonecznika, masło shea, olej z nasion moringa chronią włos, z zachowaniem idealnego balansu dla skóry głowy.

Mgiełka Itely OCEAN MIST jest środkiem z przeznaczeniem dla wszystkich rodzai włosów, idealnie sprawdza się na włosach kręconych, wydobywając idealne błyszczące pasma, ale również dla włosów prostych chcących nadać lekki efekt fal.

 

Skład pielęgnacyjny produktu Itely Ocean Mist
  • Delikatne żywe i energetyzujące nuty zapachowe kwiatów i wody . idealnie komponują się z czystym buntowniczym stylem.
  • Nasiona Moringa Mikro w postaci białka: chronią przed zanieczyszczeniem powietrza i zapobiegają osadzaniu się mikrocząstek ze środowiska zewnętrznego.
  • BioMimetic Fito-ceramidy: ekstrahowane z nasion słonecznika, skutecznie chronią przed blaknięciem koloru włosów farbowanych i otulają włos chroniąc, domykają łuski włosa.
  • Fito-filtr: aktywne foto-ochronne składniki pochodzące z gorzkiej pomarańczy i baobabu. Charakteryzuje się spektrum absorpcji w obszarze UV-A i UV-B i zmieszanym z flawonoidami (przeciwrodnikowymi): chroni trzon włosa przed przedwczesnym starzeniem.
  • Erydrate: naturalny cukier o niezwykłej mocy nawilżającej o niskiej masie cząsteczkowej łatwo miesza się z włóknami włosów, zapewniając naturalny „jedwabisty efekt”. Chroni przed łuszczeniem i zapobiega puszeniu.

 

Działanie serii produktów Itely Masterpice
  • ochronne przeciw zanieczyszczeniom atmosferycznym
  • kosmetyczna ochrona koloru
  • intensywne nawilżenie włosów
  • przeciw puszeniu
  • filtr UV

 

OZONE + COMPLEX w produkcie Itely Ocean Mist

Produkty Masterpiece zostały wzbogacony o innowacyjne polimery OZONE + COMPLEX  o wysokiej wydajności zmieszane w nowym, zaawansowanym technologicznie kompleksie, który pokrywa włókno włosów i chroni je przed ciepłem, uszkodzeniami spowodowanymi przez narzędzia i czynniki atmosferyczne, w tym smog, wilgoć i promieniowanie UV.

Polimery ozonu w kosmetykach do włosów z chemicznego punktu widzenia są związkami wielocząsteczkowymi, które posiadają szczególne właściwości fizykochemiczne.

W OZONE + COMPLEX wykorzystujemy ich zdolność do tworzenia filmu pielęgnacyjnego oraz stylizującego na kosmykach, oraz nadanie specyfikowi większej lepkości, co ułatwia jego aplikację.

Ozon używany jest w salonach fryzjerskich dla efektów lśniących i zdrowych włosów. Wiadomo, że nasze włosy narażone są na mnóstwo negatywnych czynników, pogarszających kondycję i strukturę włosów.

Zazwyczaj nieodpowiednio dobrane środki doprowadzają włosów do wypadania, powodując utratę blasku, przesuszenie i łamliwość wraz z problemami skórnymi. Zadaniem ozonowania włosów jest odbudowa, nawilżenie oraz odżywienie.

Cząsteczki ozonu niwelują elektryzowanie włosów, poprawiają rozczesywanie kosmyków, nadają sprężystości. Ozon posiada właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne, odżywia cebulki, poprawia ukrwienie skóry głowy, kondycję włosów oraz przyspiesza ich wzrost.

 
Jak stosować produkt ?

Rozprowadzić produkt, rozpylając na mokre włosy, lekko ugniatając, pozostawić do wyschnięcia, aż do uzyskania tak zwanego – efektu plaży.

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL