Lakier do włosów

Lakier do włosów

Popularna nazwa alkoholowego, wodno-alkoholowego lub wodnego roztworu żywicy, używanego do utrwalenia fryzury. Po odparowaniu rozpuszczalnika żywica tworzy cienką warstwę na powierzchni włosa oraz łączy skrzyżowane włosy, co pozwala na modelowanie i utrwalenie fryzury.

W zależności od rodzaju żywicy, jej zawartości i obecności innych dodatków uzyskuje się lakiery o różnym stopniu trwałości, sztywności i odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Lakiery do włosów w dzisiejszych czasach, które są dostępne na rynku, sprawiają, że nasze włosy są nie tylko dobrze utrwalone, ale także mają działanie odżywiające i nawilżające włosy, dzięki czemu włosy nie są przesuszone, nie łamią się i nie kruszą. Najbardziej konkretnymi kosmetykami, są kosmetyki fryzjerskie, mamy wtedy 100% pewności, że płacimy za jakość kosmetyku, a nie za jego reklamę. Lakier do włosów.

lakier do włosów

Możemy polecić kilka naprawę dobrych lakierów fryzjerskich:

  1. Milk_Shake Lifestyling Hairspray 500ml średnio mocny lakier do włosów dla uzyskania naturalnego i elastycznego utrwalenia. Nadaje włosom dobre podtrzymanie bez sklejania i obciążania, chroni je dzięki wbudowanym filtrom UV i utrzymuje ten sam kolor, nie odbarwiając włosów. Spray do włosów nadaje włosom zdrowy wygląd bez obciążania lub pozostałości w postaci białego nalotu.
  2. Zone No Ihibition lakier do włosów na objętość 400ml lakier do włosów o średnim utrwaleniu. Produkt nadaje włosom niesamowitą objętość i połysk. Fryzura jest elastyczna i trwała. Formuła składu zawiera ekstrakt z guarany oraz oliwę z oliwek, które odpowiadają za nawilżenie, odżywienie i wzmocnienie włosów.
  3. Itely Purity Design Pure Hair Eco Spray to wyjątkowy ekologiczny lakier z firmy Itely z nowej serii Purity Desing. Ta ekskluzywna seria produktów do stylizacji włosów zawiera bardzo unikalną formułę pielęgnacyjną, która głęboko nawilża i regeneruje włosy.
  4. Itely Purity Design Pure Definition Hair Spray Strong to wyjątkowy mocny lakier z serii Purity Desing z firmy Itely. Ta ekskluzywna seria produktów do stylizacji włosów zawiera bardzo unikalną formułę pielęgnacyjną, która głęboko nawilża i regeneruje włosy. Każdy produkt zawiera wyciąg z roślin pustynnych, tj. kaktus, drzewo Joshua, dzięki czemu utrzymują włosy w odpowiedniej kondycji. Doskonały do końcowego utrwalenia każdej stylizacji włosów.

Lakier do włosów nie może być dobrany przypadkowo. Musisz mieć na względzie rodzaj włosów i ich kondycję.