Lisap LK

Lisap LK

Lisap LK anty age trwała farba do włosów

Włoska marka kosmetyków profesjonalnych, przeznaczona do pracy fryzjera zaproponowała już wiele lat temu krem koloryzujący, który spełnia oczekiwania wielu klientów. Jak się później okazało, rynek polskich fryzjerów również cieszy się z jej pracy. Głównie zadowolenie profesjonalistów wynika z ekonomicznego stosowania farby- jest bardzo wydajna, dodatkowo kłopot z pokrywaniem siwizny już ich nie dotyczy (100% pokrycia siwych włosów), a także z czystości refleksów (farba ta jest mocno zapigmentowana).

Lisap LK

Lisap LK – Jeśliby klient bardziej dociekał dlaczego ta farba jest naprawdę NR1, to można także dodać , że ma niskie stężenie amoniaku, bo nie przekracza 1,5% (od 1%-1,5%). Mieszanie farby z wodą nie stwarza niepotrzebnych nieporozumień, bo mieszamy ją w stosunku do wody 1:1, a farby rozjaśniające 1:2. Wiele z nas boryka się również z podrażnieniami czy zafarbowaną skórą głowy po farbowaniu, tu ten kłopot wykluczamy. farba fryzjerska Lisap zawiera w swoim składzie wyciąg z oleju z kokosa, który ma niezliczona ilość pozytywnego działania zarówno na skórę jak i na trzon włosa. Dodatkowo oxydant zawiera wyciąg z lanoliny, a ta z kolei łagodzi wszelkie ewentualne podrażnienia czy dyskomfort związany z farbowaniem włosów.

Lisap LK zawiera linię CLEAR którą nakładamy w stosunku 1:2 i z poleceniem do włosów siwych, porowatych, czy podczas przyciemniania o więcej niż 4 tony, a także do farbowania włosów blond bardzo grubych. Są to kolory typu: 44/00, 55/00 itd.

Linia EXTRA CLEAR z lisap LK  to linia farb rozjaśniających, która ma zdolność rozjaśniania włosów farbowanych do 5 tonów od 6 poziomu w górę. Mieszamy te farby w stosunku z oxy 1:2 i trzymamy farbę 50-60 minut oraz zawsze z 12% wodą utlenioną.

 

Sposób użycia farby do włosów Lisap LK

Farbę Lisap LK nakładamy zawsze na suche włosy. Nie ma konieczności mycia włosów, kiedy nie używaliśmy wcześniej lakieru czy pianki. jak już wyżej zostało wspomniane farbę mieszamy w proporcji 1:1 zawsze w niemetalowej miseczce. Nakładanie farby rozpoczynaj zawsze od miejsca gdzie włosy najtrudniej „chwytają” kolor lub przy farbach rozjaśniających, gdzie najtrudniej się rozjaśniają. Farbę zawsze nakładaj cienkimi pasmami. Farbę na włosach trzymaj 45minut, po tym czasie dokładnie spłucz letnią i bieżącą wodą , potem umyj szamponem z serii Acido Post Colore TOP CARE i nałóż odżywkę Controler Bilanciatore DI PH na 2-3 minut i spłucz.

Kiedy chcesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty farbowania na 5-7 minut przed zmyciem farby należy przeprowadzić emulgację. Jak ją wykonać? Najlepiej kiedy polejesz letnią wodą głowę i delikatnie spienisz farbę na włosach, odczekaj ww czas i spłucz farbę. Co to daje? Jeszcze głębsze refleksy oraz większe nabłyszczenie.

 

A co z siwymi włosami z Lisap LK ?

Jeśli udział siwych włosów wynosi

  • 20-40% to możemy pracować na każdym oxydancie
  • 50% i więcej siwych włosów to powinniśmy pracować zawsze na 6% wodzie utlenionej.

 

Hurtownia Fryzjerska