LookWell Centrala

Lookwell

Firma nasza powstała 01 stycznia 1998 roku. Hurtownia nasza na początku nosiła nazwę Hurtownia Fryzjerska U Radka.  W 2008 roku jej nazwa została zmieniona na Hurtownia Fryzjerska Lookwell (z języka angielskiego Lookwell znaczy wyglądać dobrze i z taką myślą działamy w świecie fryzjerstwa i kosmetyce). Mamy wieloletnie doświadczenie.

Działamy w całej Wielkopolsce, a internetowo obejmujemy Europę. Z naszymi stałymi klientami – fryzjerami i fryzjerkami widzimy się codziennie, 5 dni w tygodniu. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

Dodatkowo nasza kadra przechodzi szkolenia fryzjerskie kilka razy do roku. Kładziemy nacisk na to, aby cena faktycznie odzwierciedlała jakość i aby nasze doradztwo było jak najbardziej profesjonalne. Nie da się ukryć faktu, że nasze ceny są konkurencyjne. A dlaczego tak jest? A oto odpowiedź: nasze towary pochodzą głównie od producentów, dlatego nasza cena jest niższa. Nasi fryzjerzy są zadowoleni, bo dla nich niższa cena zakupu pozwala na większy zarobek i możliwość dalszego rozwoju i inwestowania w swoje salony. Wiele naszych marek kojarzy się z prestiżem, pozwalają na rozwój i kreowanie fryzur zgodnie z potrzebami rynku.

Dbamy poza tym, by naszym Salonom Fryzjerskim zapewnić ciągłość sprzedaży- mamy stałe dostawy, a nasza oferta jest ogromna i różnorodna. Dla każdego znajdziemy indywidualne rozwiązanie. Doradzimy jak zarządzać środkami, doradzimy jakie trendy będą obecne na kolejny sezon. Po prostu- profesjonalne podejście!!!

Nasze zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji owocuje w sukces i nawet w czasach kryzysu nasza pozycja na rynku fryzjerskim nie spada.

Posiadamy w swojej ofercie bogatą gamą farb, szamponów, odżywek, balsamów, jedwabi, czystych pigmentów, środków do stylizacji- pianki, lakiery, fluidy, żele, lotiony, pasty, gumy etc., nożyczek, grzebieni, szczotek, suszarek, prostownic, maszynek, trymerów, podgalarek, sterylizatorów oraz wiele, wiele innych produktów. Znajdziesz takie firmy jak: Vitality’s, Brocato, Itely Glazette, Aquarelly, Oyster, Allwaves, Farouk, Free Limits, Farma Vita, Integral Color, Chantal, Prosalon, Yellow,  Joanna, Kallos, Basler, Crazy Hair, Jaguar, Wahl, Fox, Olivia Garden oraz wiele innych znanych i cenionych marek.

Z.one Milk Shake Lifestyling Thermo-protector spray termoochronny 200ml

 

Sercem naszej firmy jest centrala mieści się tam: siedziba główna firmy, kadra zarządzająca firmą, biuro obsługi klienta hurtowego, magazyn główny:

  • F.H.U. LOOKWELL Hurtownia Fryzjerska
  • LOOKWELL Centrala
  • Ul. Powstańców Wlkp. 39a
  • 62-200 Gniezno
  • Tel. 605-127-723
  • Fax. 61 425-94-45
  • e-mail: hurtownia@uradka.pl
  • Czynne pon-pt 8:30 – 18:30
  • Soboty nieczynne
  • Niedziele i święta nieczynne