Lookwell professional

 1. LOOKWELL Regenerująco wygładzająca maska do włosów zniszczonych i porowatych z dodatkiem jedwabiu 1000ml 
  OPIS PRODUKTU: Maska przeznaczona jest do włosów porowatych i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Unikalna formuła połączenia mleczka waniliowego i jedwabiu sprawia, iż regeneracja włosa odbywa się wewnątrz i na zewnątrz włosa, przez co włosy stają się miękkie i jedwabiście lśniące oraz łatwo się rozczesują. Mleczko waniliowe ma właściwości wygładzające włos, przez co włosy są gładkie i nawilżone, a efekty są już widoczne po pierwszym użyciu.
  SPOSÓB UŻYCIA: Nałożyć niewielką ilość maski na mokre wcześniej umyte włosy szamponem regenerującym i pozostawić na 2-3 minuty. Następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Przy włosach mocno zniszczonych można nałożyć czepek foliowy użyć ciepła i okryć ręcznikiem oraz przedłużyć czas nawet aż do 30 mim. Lookwell
 2.  LOOKWELL Rozjaśniacz keratynowy z jedwabiem 500g 
  OPIS PRODUKTU: Niebieski proszek rozjaśniający do włosów z dużą zawartością keratyny i jedwabiu o mocnej sile rozjaśniania. Rozjaśniacz zawiera środki chroniące włos podczas rozjaśniania keratyna która w inteligenty sposób kontroluje proces rozjaśniania włosów zaś jedwab chroni włos przed uszkodzeniem go. Skutecznie rozjaśnienie nawet do 7 tonów. 
  SPOSÓB UŻYCIA: W zależności od potrzebnej siły rozjaśniania, rozjaśniacz wymieszać z odpowiednim stężeniem emulsji utleniającej LOOKWELL (3%, 6%, 9%, 12% ) w plastikowej miseczce w proporcji od 1:1 do 1:2. Jeżeli kontakt preparatu ze skórą głowy jest nieunikniony, nie stosować emulsji utleniającej o stężeniu 9% i 12%. Przyrządzoną masę rozjaśniającą nałożyć równomiernie na umyte włosy. Czas działania preparatu do 50 min, użycie ciepła przyspiesza proces. Po zabiegu masę dokładnie spłukać ciepłą wodą, następnie umyć szamponem zakwaszającym, a następnie nałożyć maskę po czym dokładnie spłukać.

 1.  LOOKWELL Woda utleniona w kremie oxydant dostępne 4 rodzaje 3% ; 6% ; 9% ; 12% ; 1000ml 
  OPIS PRODUKTU: LOOKWELL Woda utleniona w kremie 1000ml Profesjonalna woda utleniona w kremie przeznaczona do farbowania, rozjaśniania włosów wszystkimi technikami wzbogacona o składniki pielęgnujące i zabezpieczające włosy od niszczącego działania. Woda Lookwell poprawia skuteczność rozjaśniania oraz poprawia komfort koloryzacji. Dostępne cztery stężenia 3;6;9;12% Pojemność 1000ml 
 2. LOOKWELL balsam regenerujący 5000ml w 4 rodzajach:
 • Z WYCIĄGIEM Z ŻEŃ-SZENIA I POKRZYWY,
 • KONWALIOWA Z JEDWABIEM,
 • Z WYCIĄGIEM Z ARNIKI I DODATKIEM JEDWABIU,
 • JEDWABNY BALSAM Z ZIELONĄ HERBATĄ.
  OPIS PRODUKTU: Odżywka do włosów do codziennej pielęgnacji z wyciągiem z pokrzywy oraz żeń-szenia. Zapewnia termoochronę, ułatwia prostowanie i ułożenie włosów. Zawiera biotechnologicznie zmienione proteiny jedwabiu, które w sposób inteligentny wbudowują się w strukturę włosa. Proteiny wygładzają i wyrównują powierzchnię włosa – nadają piękny, lśniący połysk – eliminują ładunki elektrostatyczne – chronią przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury – ułatwiają rozczesywanie i układanie – regenerują końcówki. Odżywka przygotowuje włosy do zabiegów. 
  SPOSÓB UŻYCIA: Po umyciu, nałożyć na mokre włosy następnie spłukać.