Meble fryzjerskie

Meble fryzjerskie

Nowe Polskie Meble Fryzjerskie w 48h w Twoim salonie fryzjerskim 100% made-in Poland 0% made-in China. Jak zawsze nowe produkty marki AYALA powstają w oparciu o wizje i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polscy fryzjerzy to najlepsi eksperci, dlatego tworzymy to co chcielibyście mieć w swoich salonach. Dbając o to aby meble fryzjerskie firmy Ayala były eleganckie i oryginalne, a każdy detal został perfekcyjnie i profesjonalnie dopracowany. Co najważniejsze, meble fryzjerskie Ayala produkowane są w 100% w Polsce z wysokiej jakości komponentów. Projektujemy i wytwarzamy je sami, co zapewnia im wysoką jakość i długi okres eksploatacji przy bardzo atrakcyjnych cenach.

meble fryzjerskie

Czym jest i do kogo skierowana jest oferta mebli fryzjerskich w 48h.

Produkty dostępne w 48h, to wybrane meble fryzjerskie oraz akcesoria fryzjerskie i urządzenia elektryczne z asortymentu AYALA, które dostarczamy do klienta od razu po złożeniu zamówienia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które niezwłocznie planują umeblować swój salon fryzjerski i rozpocząć działalność.

Oferta jest w pełni dostosowana do potrzeb dotacji i refundacji. Co wyróżnia meble fryzjerskie Ayala w ofercie 48h? Design, komfort, konkurencyjne, atrakcyjne ceny i wysoka jakość, którą zapewnia projektowanie i produkcja w Polsce z najwyższej klasy komponentów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W ofercie mebli fryzjerskich znajduje się już pięć modeli foteli fryzjerskich, konsoleta oraz dwie myjnie wykonane w zaawansowanej technologii, które można dowolnie konfigurować z fotelami.

  • ROTOMOULDING to nowoczesna, zaawansowana technologia formowania tworzyw sztucznych. Jako pierwsza została wprowadzona na polski rynek fryzjerski przez firmę AYALA w myjni fryzjerskiej Technology a  potem Lady. Producent mebli fryzjerskich firma AYALA mając pewność jakości swoich produktów jako pierwsza na świecie udzieliła dożywotniej gwarancji na produkty wytwarzane tą technologią. W ofercie 48h dostępne są również akcesoria fryzjerskie i sprzęt elektryczny, renomowanych włoskich producentów takich jak Ceriotti czy własne modele AYALA – wysyłane od razu po złożeniu zamówienia w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.

 

Hurtownia Fryzjerska