Milk Shake Integrity ampułki

Milk Shake Integrity ampułki repairing hair – Ampułki do głębokiej regeneracji włosów

Milk Shake Integrity ampułki repairing hair – silnie skoncentrowane ampułki, które umożliwią pełną regenerację włosom zniszczonym zabiegami chemicznymi, rozjaśnianiem, czy suchym po lecie. Dzieje sie tak dzięki zastosowaniu nasion Muru Muru, które w połączeniu z aktywnymi składnikami zapewniają silną regenerację włosów. 

Milk Shake Integrity ampułki

kliknij kup teraz aby sprawdzić ile kosztują Milk Shake Integrity ampułki

Zacznijmy jednak od początku. Czym jest Muru Muru? Jest to ekstrakt tłoczony z nasion palmy Murumuru występującej  najczęściej w Amazonii. Dostęp do owoców palmy  jest niestety bardzo utrudniony ze względu na pokrycie łodyg, a nawet liści z owocami ostrymi i długimi kolcami. Dopiero po wysuszeniu się nasion można je oddzielić od owoców ponieważ zawierają bardzo twardą łupinę.

Pozyskane w ten sposób masło Muru Muru to bogate źródło przeciwutleniaczy, prowitaminy A i witaminy C, wykazujące działanie antyalergiczne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Jego niska kwasowość 4-5% sprawia, że sprawdza się nawet przy skórze wrażliwej. Stąd przekonanie, że jest to najlepsze masło do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. W skład ampułek Integrity oprócz masła Muru muru wchodzą wspomniane wcześniej aktywne składniki:

– proteiny pszenicy i ryżu, które wykazują właściwości wzmacniające i odbudowujące zniszczoną strukturę włosa;

– keratyna – główny budulec włosa. Wypełnia powstałe ubytki, wzmacnia włosy i zwiększa ich sprężystość;

– ekstrakt z żeń-szenia o działaniu regenerującym i odmładzającym;

– argininę, która dogłębnie nawilża;

– ekstrakt z korzenia łopianu – silny antyoksydant;

– proteiny soi o działaniu nawilżającym, wygładzającym i zapobiegającym elektryzowaniu się włosów;

– biotyna i witamina B3, które hamują wypadanie włosów;

 – witamina C – silny przeciwutleniacz.

Milk Shake Integrity ampułki repairing hair – to formuła przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Odbudowuje i wzmacnia włosy zniszczone, kruche i porowate. Działa przeciwstarzeniowo, poprawia mikrokrążenie, łagodzi podrażniania, nawilża. Wspomaga walkę z łysieniem, działa przeciwzapalnie.

Włosy stają się lśniące, pełne energii i zdrowia. Efekty są widoczne juz po pierwszym zastosowaniu. Dla uzyskania pełnej regeneracji zniszczonych włosów zaleca się zastosowanie całego opakowania ampułek Integrity. Z.one Concept Opakowanie zawiera 8 ampułek po 12ml

Sposób użycia: Na mokre, uprzednio umyte włosy nałóż zawartość fiolki. Przeczesz i pozostaw na włosach kilka minut. Następnie obficie spłucz.