Milk_Shake color specifics

Milk_Shake color specifics

Milk_Shake color specifics – Deep color complex i Safe lightener complex to specjalne dodatki do fryzjerskich usług koloryzacji i rozjaśniania. Ich zadaniem jest maksymalne wsparcie fryzjera w jego pracy, aby efekty zabiegów były bezpieczne, skuteczne, trwałe i dawały 100% zadowolenia, zarówno jego jak i klientki. Milk_Shake deep color complex – to dodatek do usługi technicznej koloryzacji włosów. Specjalnie opracowany, aby poprawić intensywność, krycie i czas trwania kolorów, zapewniając ochronę i pielęgnację włosa podczas zabiegów technicznych.

 

Jak używać Milk_Shake deep color complex ?

Przygotować mieszankę koloryzującą zgodnie z instrukcjami na opakowaniu; dodać 3ml deep color complex na każde 50 g farby. Nałożyć mieszankę farbującą zgodnie z sztuką fryzjerską.

Uwaga: przed zastosowaniem jakiegokolwiek koloru włosów, podjąć wstępną próbę czułości.

Na przykład: przygotować mieszankę farbującą 50 g kremu + 75 g aktywatora odpowiedniej objętości (100 g utleniacza 40 vol dla ultra blondów) +  3 ml deep color complex. Wymieszać i przystąpić do nakładania mieszanki, jak wskazano w instrukcji koloryzacji.

Milk_Shake color specifics

Propozycje doskonałych wyników:

Konsystencja mieszanki koloryzującej może się zmieniać. Podczas dodawania deep color complex mogą wystąpić nieznaczne straty konsystencji/wzrostu płynności. W takim przypadku, należy zwrócić szczególną uwagę na etapie nakładania mieszanki: użyć gęstego pędzelka, stosować odpowiednią ilość mieszanki koloryzującej na włosy, rozdzielając je równomiernie i upewniając się, aby nie przenosić go nadmiernie na końce włosów.

Dodanie deep color complex nie zmienia siły utleniacza, metody nakładania, czas mieszania i nakładania. Wszystkie ostrzeżenia i wskazówki, które towarzyszą poszczególne produkty zachowują ważność. Milk_Shake color specifics

Efekt zabiegu należy pielęgnować przy pomocy milk shake color care deep color maintainer balm. Pojemność 500ml dedykowana jest salonom fryzjerskim, pojemność 175ml przeznaczona jest dla klientek do pielęgnacji domowej. Zalecane jest także stosowanie szamponu milk shake color maintainer.

MILK SHAKE SAFE LIGHTENER COMPLEX to dodatek do włosów rozjaśnianych safe lightening complex, specjalnie opracowany do restrukturyzacji i kondycjonowania włosa, podczas zabiegów technicznych, sprzyjając i jednocześnie poprawiając proces rozjaśniania.

 

Instrukcja użycia:

Przygotować mieszankę rozjaśniającą zgodnie z instrukcjami na opakowaniu; dodać 5 ml safe lightener complex na każde 30 g proszku rozjaśniającego. Nałożyć mieszankę zgodnie z sztuką fryzjerską.

Uwaga: przed zastosowaniem jakiegokolwiek rozjaśniacza, podjąć wstępną próbę czułości.

Na przykład: przygotować mieszankę rozjaśniającą 30 g proszku light [10] white + 35 g aktywatora odpowiedniej objętości  + 5 ml safe lightener complex. Wymieszać i przystąpić do nakładania mieszanki, jak wskazano w instrukcji proszku rozjaśniającego.

Propozycje doskonałych wyników:

Konsystencja mieszanki koloryzującej może się zmieniać. Podczas dodawania safe lightener complex mogą wystąpić nieznaczne straty konsystencji/wzrostu płynności. W takim przypadku można regulować konsystencję poprzez dodanie małej ilości proszku (maksymalnie 5g).

Dodanie safe lightener complex nie zmienia siły utleniacza, metody nakładania, czas mieszania i nakładania. Wszystkie ostrzeżenia i wskazówki, które towarzyszą poszczególne produkty zachowują ważność.

Efekt zabiegu należy pielęgnować przy pomocy milk shake color care deep color maintainer balm. Pojemność 500ml dedykowana jest salonom fryzjerskim, pojemność 175ml przeznaczona jest dla klientek do pielęgnacji domowej. Zalecane jest także stosowanie szamponu milk shake color maintainer.

 

Milk_Shake color specifics – dostępny w naszej hurtowni fryzjerskiej LOOKWELL i u regionalnych przedstawicieli handlowych. Więcej szczegółów pod nr tel. 605 127 723.

 

Hurtownia Fryzjerska