Milk_Shake Equalizer

Milk_Shake Equalizer

Milk_Shake Equalizer – to stabilizator porowatości włosów. Preparat ten ułatwia wchłanianie farby na włosach zniszczonych. Pozwala na równomierne pokrycie włosów i skuteczniejszą ochronę.

Milk_Shake Equalizer

Z.one Concept Milk Shake Color Specifics Korektor przed farbowaniem – płyn, który przygotuje nasz włos do zabiegu koloryzacji poprzez wyrównanie struktury włosa. Dzięki zawartości białka mleka, kolor będzie równomierny. Produkt ten zawiera też środek, który wpływa dyscyplinująco na strukturę włosa i dzięki temu usuwa ładunki elektrostatyczne (nasz włos nie będzie się elektryzował) Produkt ten sprawia, że włosy są jedwabiste, gładkie i delikatne. Pantenol, czyli prowitamina B5 zwiększa grubość włosów poprzez co włos wygląda na zdrowszy.

 

Milk_Shake Equalizer może być stosowany na każdego rodzaju włosy, zwłaszcza polecany jest do włosów porowatych i słabych, dla których każdy zabieg koloryzacji włosów to duże wyzwanie i ryzyko dalszych zniszczeń. Po zastosowaniu equalizera Pro Color z.one concept kosmyki włosów staja się miękkie lśniące i łatwe do rozczesania.

 

Itely Pro Colorist Equalizer

Itely Pro Colorist Equalizer – fluid o natychmiastowym działaniu z kompleksem hyalu colorplex, który zabezpiecza i wyrównuje strukturę włosów bardzo zniszczonych, porowatych. Fluid stosujemy przed zabiegiem koloryzacji lub rozjaśniania, jest to produkt do poprawy kondycji naszych zniszczonych włosów, preparat ten przygotowuje włosy do dalszego zabiegu koloryzacji, poprawia efekt koloryzacji – jest stabilizatorem koloru czyli pomaga nam równomiernie farbować włosy. Likwiduje również efekt elektryzowania się włosów dzięki czemu włosy nie puszą się, są bardziej miękkie i ułożone, bardziej podatne na koloryzację. Equalizer jest polecany obowiązkowo do włosów suchych i zniszczonych, bardzo porowatych, ponieważ struktura takiego włosa nierównomiernie przyjmuję pigment farby. Włos porowaty bez użycia equalizera może w różnych miejscach różnić się odcieniem i intensywnością koloru.

 

Jak stosować equalizer Itely Pro Colorist ??: Należy rozpylić odżywkę na całej długości włosów z odległości około 25-30 centymetrów, następnie należy rozczesać. Odżywki nie spłukiwać, następnie należy przystąpić do koloryzacji lub rozjaśniania włosów wg. instrukcji producenta farby do włosów. Opakowanie to biała plastikowa butelka o pojemności 200ml

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL