Milk_Shake integrity masło

Milk_Shake integrity masło

Milk_Shake integrity masło – odżywcze masło wszystkich rodzajów włosów. Milk shake Itegrity nourishing muru muru butter  to produkt zawierający czyste masło Muru muru. Idealny do pielęgnacji nisko porowatych włosów, dzięki przewadze nasyconych kwasów tłuszczowych. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach i kusi pięknym cytrusowym  zapachem.

Milk_Shake integrity masło

Milk_Shake integrity masło to ekstrakt tłoczony z nasion palmy Murumuru występującej  najczęściej w Amazonii. Dostęp do owoców palmy  jest niestety bardzo utrudniony ze względu na pokrycie łodyg, a nawet liści z owocami ostrymi i długimi kolcami. Dopiero po wysuszeniu się nasion można je oddzielić od owoców ponieważ zawierają bardzo twardą łupinę.

 

Milk_Shake integrity masło skąd pochodzi ??

Pozyskane w ten sposób Milk_Shake integrity masło Muru Muru to bogate źródło przeciwutleniaczy, prowitaminy A i witaminy C, wykazujące działanie antyalergiczne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Jego niska kwasowość 4-5% sprawia, że sprawdza się nawet przy skórze wrażliwej. Stąd przekonanie, że jest to najlepsze masło do pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

 

Milk_Shake integrity masło – integrity butter to idealne rozwiązanie dla włosów o niskiej porowatości, grubych i ciężkich, którym niepotrzebne są substancje dodatkowo obciążające.  Masło bardzo szybko wchłania się we włosy, nawilżając je i odżywiając, bez pozostawiania tłustej warstwy na powierzchni włosa. Nie przetłuszcza włosów i nie obciąża. Przywraca blask, naturalną miękkość, zapewnia długotrwałą sprężystość i elastyczność.  Włosy są bardziej podatne na układanie i modelowanie, a loki zyskują niesamowity skręt.

 

Włosom suchym, matowym i zniszczonym zabiegami chemicznymi silnie odżywcze masło Muru muru pomaga w pełnej odbudowie ich struktury. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia włosów i skóry głowy. Włosy odzyskują sprężystość i naturalny połysk. Stają się zdrowe i pełne sił witalnych.

 

Sposób użycia: Milk_Shake integrity masło nakładać na suche włosy i skórę głowy (dla ułatwienia aplikacji i uzyskania płynnej formy olejku zaleca się najpierw rozgrzać je w dłoniach). Pozostawić na włosach ok. 15-30 min. i spłukać (dla lepszego efektu można zostawić masło na włosach na całą noc). Umyć włosy szamponem z serii Integrity. Produkt można dodawać również do odżywki lub balsamu do włosów.

 

Z.one Concept