Promocje w sklepie online

18/06/2017
Promocje w sklepie online

Promocje w sklepie online

Dla klientów z poza naszego terenu udostępniliśmy internetową hurtownię fryzjerską, która jest odrębną częścią naszej firmy i dostępna tylko i wyłącznie dla zakupów internetowych. Zamówienia internetowe nie są dostarczane przez przedstawicieli a ceny i promocje w sklepie internetowym nie obowiązują u przedstawicieli. Chcesz poznać promocje dostępne w internetowej hurtowni fryzjerskiej kliknij poniżej na aktualne promocje. Tel. 791-464-844.

Promocje w sklepie online

HURTOWNIA FRYZJERSKA www.fryzjersklep.pl

Hurtownia nasza zajmuje się dystrybucją kosmetyków, mebli oraz innego różnorodnego sprzętu fryzjerskiego. U nas kompleksowo zaopatrzysz salon fryzjerski. Nasz sklep internetowy poleca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich takich firm jak LOOKWELL, VITALITY’S, ITELY, GLAZETTE, AQUARELY, ALFAPARF YELLOW, BROCATO, OYSTER, ALLWAVES, LEO, LENDAN, JOANNA, TOUJOURS, FAROUK, KALLOS, HAIRLIVE, BLACK, oraz wiele innych marek. Staramy poszerzać się zakres dostępności towarów o produkty kosmetyczne. Wprowadzamy do sprzedaży kosmetyki i akcesoria Evershine, Evenail, Cocomero, Samea.

DANE I ADRES FIRMY

F.H.U. „LOOKWELL”
Radosław Prus
ul. Powstańców Wlkp. 39a
62-200 Gniezno
Nip. 784-166-29-50

Dział internetowy
Tel. 791-464-844
e-mail: sklep@uradka.pl

Godziny otwarcia
Pon-Pt. 9:00 – 18:00

Oferta internetowa dostępna tylko i wyłącznie na stronach sklepów internetowych. Przedstawiciele handlowi posiadają inną ofertę promocyjną. Przedstawiciele handlowi nie dostarczają zamówień internetowych. Dział internetowy jest odrębną częścią naszej firmy. Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się e-mailowo lub telefonicznie z działem wysyłek.

Wszystkie ceny w naszej Hurtowni Fryzjerskiej są cenami brutto i zawierają podatek Vat. Na zakupiony towar wystawiamy paragony na życzenie F-vat. U nas może kupić każdy sprzedaż od 1 sztuki w cenach hurtowych. Koszt wysyłki już od 6zł i uzależniony jest od wagi całej paczki, przesyłka kurierska to koszt 15zł za paczkę do 30kg.

  Salon Fryzjerski

  Tanie Przesyłki Kurierskie Gniezno paczka do 30kg za 16zł brutto