PROSTOWNICA DO WŁOSÓW

Prostownica do włosów –  wybór odpowiedniej prostownicy dla Twoich potrzeb. 

  1. Prostownica Ceramiczna – jest to jedna z lepszych prostownic do włosów, nieniszcząca włosów chroniąca przed wysoką temperaturą, włosy są błyszczące nie elektryzują się. Płytki ceramiczne równomiernie rozprowadzają temperaturę po jej całej powierzchni, dodają połysku włosom prostowanym. Poniżej kilka wybranych dobrych prostownic do włosów linki i zdjęcia produktów.

Jaką prostownicę wybrać? Która prostownica do włosów jest najlepsza ?

  1. Przede wszystkim prostownica do włosów powinna mieć płytki ceramiczne, które ułatwiają prostowanie włosów.
  2. Prostownica porcelanowa – jest to urządzenie bardzo wytrzymałe łatwe w utrzymaniu czystości, może posłużyć na długo jest naprawdę bardzo wytrzymała.
  3. Prostownica z powłoką teflonowa – bardzo wysoka temperatura nagrzewanie typowo na włosy grube, trudne, oporne kręcone efekt prostych włosów utrzymuje się naprawdę długo.
  4. Prostownica tytanowa długi czas oczekiwania, najwyższa temperatura płytek nawet ponad 230 stopni Celsjusza przy włosach cienkich i delikatnych  możemy mieć zbyt wysuszone włosy.

Wybierając jakąkolwiek prostownice do włosów musimy zwrócić uwagę, żeby to był sprzęt profesjonalny, z regulacją temperatury dzięki temu będziemy się Cieszyć ładną fryzurą i nie po niszczonymi włosami. Nigdy nie kupujemy sprzętu na targu czy w marketach.

Jak odpowiednio zadbać o prostowane włosy?

Nawet częste prostowanie włosów nie musi ich zniszczyć!

Wystarczy zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia, wprowadzenie do codziennej pielęgnacji kilku nawyków służących dobrej kondycji włosów i wybranie prostownicy, która nie uszkodzi delikatnej struktury włosa, by były one lśniące nawet mimo prostowania. Do ochrony włosów podczas prostowania prostownicą oraz po to aby efekty był jeszcze bardziej zadowalające należy używać produktów chroniących włosy przed wysoką temperaturą polecamy produkt: Itely Thermoflat wygładzenie i prostowanie fluid do prostowania włosów 200ml. Warunkiem zdrowego i pięknego wyglądu włosów po prostu jest odpowiednia pielęgnacja przed zabiegiem. Włosy należy regularnie nawilżać, stosować odpowiednie odżywki i maski, które dogłębnie zregenerują włosy. Posiadaczy z natury suchych powinny zaprzyjaźnić się z olejkami. Olejowanie włosów daje dobre efekty, a w przypadku prostowania włosów jest doskonałym zabezpieczeniem końcówek. Przed prostowaniem warto zabezpieczyć włosy specjalnym kosmetykiem termo ochronnym, który chroni włos podczas całego procesu prostowania. Takie kosmetyki wygładzają włosy i nadają niepowtarzalnego blasku. Po wyprostowaniu włosów nie należy zapomnieć o pielęgnacji. Jeśli kosmyki mają tendencję przesuszania się. Warto po każdym prostowaniu nałożyć odrobinę olejku.

Itely Thermoflat proshape

OPIS PRODUKTU: TERMOFLAT – OCHRONA TERMICZNA WYGŁADZENIE I PROSTOWANIE WŁOSÓW 200ml. Produkt wygładza i wyrównuje fryzurę. Chroni Włosy od temperatury po zabiegu trwałego prostowania włosów prostownicą. Fitokeratyna pod wpływem wysokiej temperatury prostownicy bądź suszarki łączy się z naturalną keratyną włosa zapewniając odbudowę struktury włosów wewnątrz i zapobiegając łamaniu się włosów i prostuje loki.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść niewielką ilość termoflat na wilgotne włosy rozprowadzić na całej długości, nie spłukiwać. Prostować za pomocą prostownicy lub suszarki.