Rozjaśniacz Itely ICONIC

12/12/2020
Rozjaśniacz Itely ICONIC

Rozjaśniacz Itely – Innowacyjny rozjaśniacz w proszku Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów stworzony został przy użyciu specjalnej technologii E-PLEX Blond Repair, opartej wyłącznie do uzyskania idealnego rozjaśnienia przy najmniejszej ingerencji oraz najwyższej ochronie włosa, podczas procesu rozjaśniania, opartej na kompleksach naturalnych składników, takich jak masła roślinne i cenne oleje naturalne.

Takie składniki sprawiają iż nasze rozjaśnione włosy nie tracą sprężystości oraz wigoru, wręcz przeciwnie, zawarte kompleksy oraz kwas moleinowy powodują znaczną poprawę struktury włosa oraz stają się mega odporne mechanicznie co widoczne jest wizualnie oraz namacalnie już po samym rozjaśnieniu, wprawiając w zdumienie szczęśliwego posiadacza włosów!  

Z Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów dzięki systemowi E-PLEX teraz, mocne rozjaśnienie jest MEGA bezpieczne ! Włos dotknięty rozjaśniaczem Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów jest rozjaśniaczem większej mocy podjaśnienia co sprawia iż nie jest wskazany do użytku na samą skórę głowy. Rozjaśniacz Itely ICONIC jest wskazany do pracy  mocnych pojaśnień średnio ciemnych i ciemnych włosów techniką z wolnej ręki lub na folii, nakładany na suche włosy.

Itely Rozjaśniacz

grzebień wszawik

Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów wskazania
Mocne rozjaśnienie średnio ciemne włosy ( poziom 7 )

Mocne rozjaśnienie ciemne włosy ( poziom 1-6 )

Techniki rozjaśnienia Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów :

na folii ( z pominięciem dorostu)

mocna koloryzacja, wolna ręka ( z pominięciem odrostu)

 

Jakie są proporcje mieszania rozjaśniacza Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów ?

1+2 ( folia)

1+2 + 10 gr maska REVIVOR PRO (mocna koloryzacja, wolna ręka)

Moc utleniacza  i czas działania Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów :

10 (3%)-   20 (6%) –   30 vol.(9%)   czas do 50 min (na folii)

10 (3%)  –  20 vol. (6%)  czas działania do 30 min (mocna koloryzacja, wolna ręka)

 

System innowacyjnej formy rozjaśniania Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów powstał w laboratoriach badawczych Itely Hairfashion, gdzie skoncentrowano najcenniejsze składniki naturalne takie jak:

Masło kakaowe

Olejek migdalowy

Maslo mango

Oliwa z oliwek

Olej sojowy

Olej z nasion bawełny

 

Masło kakaowe

Masło kakaowe niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników. Dzięki bogactwu przeciwutleniaczy opóźnia proces starzenia się skóry, przez co sprawia iż działa niczym kompres na skórę głowy w czasie dekoloryzacji włosów. regularnie stosowane zapobiega rozdwajaniu się końcówek, wypadaniu włosów, łupieżowi. Wygładza włosy i nadaje im połysk.

 
Olejek z migdałów

Olejek z migdałów (almond Oil) rodzaj emulsji, działa jako tłusta baza. Olejek dobrze radzi sobie z łamliwymi, przesuszonymu włosami. zawarte w nim sole mineralne, proteiny, magnez oraz witaminy z grupy A, E, D, B idealnie odżywiają włosy podczas zabiegu rozjaśniania.

 

Masło mango

Masło mango tłoczone na zimno z pestek ma niesamowite działanie nawilżające i regenerujące na włosy. Chodź mniej znane nie jest gorsze od innych tego rodzaju specyfików w swoim działaniu, prawie w połowie składa się z nienasyconego kwasu oleinowego,  kwasu Omega-9. Tak jak większość specyfików zawiera nienasycone kwasy chroniąc powłokę lipidową skóry co jest zjawiskiem bardzo ważnym podczas procedury rozjaśnienia.

 
Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek, ma na włosy działanie najbardziej znane że wszystkich olei chroni włosy przed utratą wilgoci dodając witamin A, E, F i D.

 

Olej sojowy

Olej sojowy ma równie silne działanie łagodzące skórę głowy co olej migdałowy, co sprawia iż jest równie niezastąpionym składnikiem przy środkach drażniących.

 

Olej z nasion bawełny

Olej z nasion bawełny ma właściwości nawilżające oraz regenerujące, skutecznie poprawią wygląd suchej skóry głowy oraz uzdrawia zniszczone, porowate włosy zdecydowanie poprawiając kondycję włosa po rozjaśnieniu.

 
Co to jest E-Plex

E-PLEX w środkach #OMB Itely ICONIC Blond 9 tonów jest koncentratem zaprojektowanym w jednym celu:

Intensywnej rekonstrukcji podczas rozjaśniania włosów od wewnątrz. Dla intensywnej ochrony włosów podczas tak ingerujących zabiegów jak dekoloryzacja, został zastosowany kwas maleinowy. Ma on za zadanie spenetrować włos podczas procesu utleniania jednocześnie tworząc ochronną osłonę dla wiązań kapilarnych.

Przenikając poprzez włókna włosów, kwas maleinowy chroni i jednocześnie utrzymuje naturalne struktury włosów. Tak wzbogacona formuła rozjaśniania Itely ICONIC Blond OMB chroni wiązania białkowe, znacznie minimalizując uszkodzenie włosów podczas zabiegu dekoloryzacji.

Najwyższej jakości ochronę włosa w czasie procesu dekoloryzacji poprzez kompleks innowacyjnej formuły Blond Repair poprawia odporność włosów na tego typu zabiegi oraz podtrzymuje elastyczność i witalność włosów z zachowaniem maksymalnego połysku.

ROZJAŚNIACZ Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów jest w formie proszku nie zawierający anoniaku, o bezpyłowej konsystencji. Jest przeznaczony do włosów naturalnych lub farbowanych. Jest proszkiem kompaktowym o konsystencji mikrogranulkowej z przeznaczeniem rozjaśniania lub pojaśniania włosów do 6-7 tonów.

Konsystencja delikatnej mieszanki nie pęcznieje, jest przy tym bardzo łatwa w mieszaniu. Zastosowanie jest bardzo przyjemne w aplikacji. Dzięki zawartym składniki naturalnym, jak oleje i masła, mieszanka rozjaśniająca staje się przyjemnie elastyczna i daje przy tym mega komfort pracy bezpośrednio na partiach włosów czy pracy na folii do koloryzacji oraz pracy z wolnej ręki.

 Itely ICONIC Blond OMB 9 tonów dzięki zawartości kompleksu i kwasu maleinowego sprawia, iż włos bardzo delikatnie rozjaśnia się, do bardzo jasnych odcieni, w bardzo naturalnych kolorach o idealnej kondycji.

 
Jaki jest sposób użycia rozjaśniacza Itely Iconic Blond OMB 9 tonów ?

W niemetalowej misce wymieszaj 1 część ICONIC BLONDE + 2 części utleniacza stabilizowanego 10, 20, 30, 40 obj. (3%, 6%, 9%, 12%) Nakładaj na suche włosy. Pozostaw na 20 do 40 minut. Nie umieszczaj pod źródłem ciepła. Dokładnie przepłucz i dokończ usługę za pomocą BLONDE SEALER. Zmyj i wypłucz za pomocą najbardziej odpowiedniego szamponu i odżywki.

 

Jaki jest duży rozjaśniacz do włosów Itely ?

Pojemność rozjaśniacza to 500g

 

Najlepszy sklep fryzjerski LOOKWELL