Sprzęt fryzjerski

Sprzęt fryzjerski

Sprzęt fryzjerski – Podczas codziennej pielęgnacji włosów wykorzystywany jest elektryczny sprzęt fryzjerski taki jak suszarka do włosów, prostownica do włosów czy maszynka do strzyżenia włosów.

Różnego rodzaju sprzęt fryzjerski wspomaga pielęgnację włosów, ponieważ zaoszczędza nie tylko czas jaki musimy poświęcić np. na wysuszenie włosów, ale również wspomaga układanie wszelkiego rodzaju fryzur przy użyciu odpowiednich kosmetyków utrwalających wygląd fryzury.

sprzęt fryzjerski

Takim nieodłącznym narzędziem pracy każdego fryzjera jest przede wszystkim suszarka do włosów. Suszarki podobnie jak każdy sprzęt fryzjerski dzieli się na mniejsze i większe, tj. bardziej poręczne i te wolnostojące, nie wymagające udziału człowieka w procesie suszenia włosów.

Innym bardzo przydatnym urządzeniem fryzjerskim, które również wytwarza wysokie temperatury jest prostownica do włosów. Prostownica do włosów jak sama nazwa wskazuje służy do prostowania włosów. Prostownicą jednak możemy też zrobić loki. Do robienia loków prostownicą produkowane są prostownice z innymi płytkami niż te do typowego prostowania.

Kolejnym sprzętem fryzjerskim jest maszynka do strzyżenia włosów. Odpowiednia maszynka do strzyżenia musi być przede wszystkim precyzyjna, co pozwoli fryzjerowi swobodnie i w spokoju pracować z klientem. Maszynek na rynku jest wiele. Rozróżniamy maszynki przewodowe i te bezprzewodowe. 

Sprzęt fryzjerski elektryczny, profesjonalny używany w salonach fryzjerskich.

Na polskim rynku króluje wiele marek i firm produkujących sprzęty elektryczne. Produkty charakteryzuje wysoka, jakość, starannie wykonywanie oraz, co szczególnie ważne dla klienta, wszystko to możesz nabyć w naszej hurtowni fryzjerskiej. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni fryzjerskiej lub jednego z naszych sklepów, które znajdują się w:

  1. Sklep fryzjerski Lookwell w Żninie
  2. Hurtownia fryzjerska Lookwell w Gnieźnie
  3. Hurtownia fryzjerska Lookwell we Wrześni
  4. Instytut urody Lookwell w Gnieźnie
  5. Eko-sklep w Gnieźnie