Stapiz Deep Plex

Stapiz DEEP PLEX SYSTEM

Stapiz DEEP PLEX SYSTEM chroni i odbudowuje włosy w trakcie i po zabiegach fryzjerskich. Jego skuteczność oparta jest na nowatorskim kopolimerze, którego zadaniem jest dotarcie aż do kory włosa, dodanie mu siły od wewnątrz i zapewnienie ochronnego filmu. Cały zabieg ma na celu gruntowną regeneracje i pielęgnację włosów. Jego stosowanie w  trakcie koloryzacji wzmacnia i odbudowuje włosy.

Stapiz Deep Plex

Stapiz Deep Plex System to: DEEP_PLEX No.1 Kreator wiązań – jego zadaniem jest tworzenie nowych wiązań dwusiarczkowych i zabezpieczanie i wzmacnianie już istniejących. Dzięki temu mimo agresywnych zabiegów chemicznych włosy zachowują swoją zdrową kondycję, elastyczność i znacznie zmniejszają swoją skłonność do łamania się. Kompatybilny z każdym produktem do farbowania, rozjaśniania, trwałej ondulacji czy chemicznego prostowania włosów. Stabilizator wiązań dodajemy do mieszanki koloryzującej, rozjaśniającej, prostującej w wyniku czego agresywne składniki nie uszkadzają struktury włosów.

 

DEEP_PLEX No.2 Wzmacniacz wiązań – służy do utrwalania, wzmacniania i cementowania efektu odbudowy i ochrony włosów. Zamyka łuski włosa i odżywia je. Nadaje im siły, ekstremalnego wygładzenia i blasku. Stosujemy po zastosowaniu DEEP_PLEX No.1

 

DEEP_PLEX No.3 Stabilizator wiązań – pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wysoka temperatura suszarki, prostownicy, czy lokówki) osłaniając łuskę włosa. Preparat przeznaczy do stosowania w domu dwa razy w tygodniu po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim.

 

DEEP_PLEX No.4 Szampon stabilizujący – dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie oczyszcza i pielęgnuję włosy i skórę głowy. Nie zawiera SLS i SLES. Daje bogatą, kremową pianę, ma naturalne pH. Przeznaczony zarówno do stosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonej koloryzacji z użyciem DEEP_PLEX jak i do pielęgnacji w domu.

 

Zastosowane w rewolucyjnym systemie DEEP_PLEX składniki aktywne w połączeniu z innowatorską technologią wnikają w głąb włosa podczas zabiegów fryzjerskich, działając wielokierunkowo i wieloaspektowo. Chronią, wzmacniają i odbudowują włosy w trakcie zabiegów fryzjerskich  i są również dedykowane do kompleksowej pielęgnacji w domu, jako kontynuacja oraz podtrzymanie uzyskanego efektu.

 

DEEP_PLEX zapewnia włosom maksymalną ochronę, wzmocnienie i intensywny blask, nie wpływając w znaczący sposób na skuteczność i efekt procesów chemicznych. Pozwala na zachowanie tych samych sposobów aplikacji oraz czasu ekspozycji podczas każdego zabiegu fryzjerskiego.

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL