Szkolenie fryzjerskie z nowoczesnymi blondami Z.one concept

18/06/2017
Szkolenie fryzjerskie z nowoczesnymi blondami Z.one concept

Szkolenie fryzjerskie z nowoczesnymi blondami Z.one concept

Zaprezentujemy koloryzację włosów Luminage flambayage 3D przy użyciu folii bright sticker oraz Sun Light nowoczesne rozjaśnienie włosów z olejem arganowym.

Szkolenie zakończone zostanie imprezowym bankietem wraz z szkoleniowcem marki Z.one Concept panią Elizą Wajrych.

Bilety do nabycia w naszej hurtowni lub za pomocą sklepu internetowego http://uradka.pl/. Więcej szczegółów na naszym funpage facebookowym.

Czym jest flamboyage?

Flamboyage to innowacyjna technika farbowania, pozwalająca na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu na włosach, który tworzy wrażenie wielowymiarowości barw. Powstaje na skutek rozjaśnienia lub przyciemnienia fryzury o jeden albo dwa tony.

Nazwa pochodzi z języka francuskiego i doskonale odzwierciedla zasadę, na jakiej opiera się ta technika koloryzacji. Termin flamboyage łączy znaczenie kilku słów:
flamboyant – ekstrawagancja, ale też płomienisty, lśniący blask;
flamboyer – płonąć, błyszczeć, rozniecać płomień;
flame – płomień;
baleyage – jedna z technik farbowania włosów, która polega na barwieniu poszczególnych pasemek.

 

Dla kogo flamboyage?

Ta innowacyjna technika farbowania włosów jest idealna dla każdej kobiety – bez względu na wiek, długość i kolor włosów. Choć, najbardziej spektakularnie, koloryzacja w stylu flamboyage, prezentuje się na dłuższych włosach w ciemniejszych odcieniach, ponieważ długie, jaśniejsze pasemka, które tworzą świetliste refleksy, są bardziej widoczne. Jednak, nie tylko brunetki i szatynki, ale też blondynki i rudzielce świetnie prezentują się w naturalnych pasemkach, które rozjaśniają całą fryzurę i nadają jej lekkości.
W zależności od pory roku można dostosować efekt techniki flamboyage. W sezonie letnim warto rozjaśnić włosy, żeby wyglądały jak muśnięte słońcem. Zimą natomiast można pogłębić ich kolor dodając nieco ciemniejsze pasemka.

Flamboyage to świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają cienkie włosy, ponieważ nieregularne pasma w kilku pokrewnych odcieniach sprawiają wrażenie większej objętości fryzury. Jest to efekt wielowymiarowości barw, charakterystyczny dla tej techniki farbowania.