TIGI Bed Head

TIGI Bed Head

 

TIGI Bed Head URBAN Anti+Dotes Reboot, Nawilżający szampon oczyszczający.

 

Bed Head TiGi to kosmetyki przeznaczone do włosów którym brakuje energii. Każda seria jest dostosowana do indywidualnych potrzeb danych włosów. Inspiracją dla Anthony’ego i międzynarodowego zespołu kreatywnego TIGI stał się miejski styl uliczny. Kierując się indywidualnością miejskiego stylu i eksperymentalizmem jego mieszkańców stworzył linię Bed Head. Kosmetyki Bed Head służą do zadań specjalnych, aby wyrazić swój styl i siebie i tym samym wyróżnić się z tłumu.

TIGI Bed Head

Jeśli używasz dużo środków do stylizacji, a Twoje włosy zbyt szybko się przetłuszczają u nasady i niestety kończy się to ich dużo częstszym myciem niż byś tego chciała mamy dla Ciebie skutecznie rozwiązanie – szampon oczyszczający TIGI BH URBAN Anti+Dotes Reboot. Produkt skutecznie oczyści skórę głowy z nagromadzonych zanieczyszczeń, osadów i martwych komórek. Doskonale nawilży i oczyści z nadmiaru środków do stylizacji, usuwając tym samym nawet najsilniejsze kosmetyki stylizacyjne z powierzchni włosów. Mimo, że jego działanie jest silnie oczyszczające, nie wysusza skalpu, wprost przeciwnie, nawilża skórę głowy i włosy, zapewniając właściwy poziom nawilżenia. Szampon w swoim składzie zawiera pirytionian cynku o działaniu antybakteryjnym. Łagodzi podrażnienia. W rezultacie szampon Anti+Dotes Reboot oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń i sebum, nawilża i dba o piękno włosów, odświeża i dodaje im miękkości. 

 

Sposób użycia: na zmoczone włosy i skórę głowy nanieś szampon i spień. Spłucz dokładnie ciepła wodą. W przypadku włosów bardzo zanieczyszczonych czynność powtórz.