Toner do włosów

Toner do włosów

Toner do włosów – używane są przez różne osoby, w celu zmiany wizerunku. Najbardziej charakterystycznymi grupami są punkowie i emo, ponieważ nie boją się stosować wielu kolorów w ciekawych połączeniach. Tonery do włosów to łatwy sposób na zmianę wizerunku. Wystarczy wybrać interesujący nas kolor, nałożyć na włosy i cieszyć się wyjątkowym, niepowtarzalnym wizerunkiem. Obecnie tonery cieszą się ogromną popularnością, głównie ze względu na niezliczone możliwości eksperymentowania, tego bardzo odważnego jak połączenie koloru różowego z pomarańczowym i tego skromniejszego np. połączenie miedzianego z brązem.

Jak prawidłowo używać toner do włosów? Toner nakłada się na włosy na kilka sposobów, zależnie od jego rodzaju:

– toner bezpośredni: wycisnąć toner do miseczki, wydzielić poszczególne pasma włosów, nałożyć toner za pomocą pędzla fryzjerskiego, odczekać wymagany czas i spłukać,

– toner farbujący trwale: wycisnąć toner do miseczki, dodać aktywator (woda utleniona, oxygen, utleniacz w kremie), wymieszać do jednolitej konsystencji, nałożyć na włosy, odczekać wymagany czas i spłukać ciepłą wodą,

– toner zmywalny: nałożyć za pomocą dołączonego aplikatora, stosować się do wskazówek producenta, spłukać.

Toner do włosów gdzie kupić? Toner do włosów kupić można w każdej hurtowni fryzjerskiej. Na terenie województwa wielkopolskiego w miejscowości Września ul. Fabryczna 22, Gniezno ul. Zielony Rynek 4, Gniezno ul. Powstańców Wlkp. 39a.

Toner do włosów sklep? 

Sklepem, który prowadzi sprzedaż tonerów do włosów jest sklep internetowy www.ofryzjer.pl oraz hurtownia fryzjerska www.uradka.pl. Zakup tonerów do włosów za pośrednictwem Internetu jest często najtańszą dostępną formą.

Toner do włosów

Kliknij kup teraz aby sprawdzić dostępne tonery do włosów oraz ich ceny.

Toner do włosów cena. Cena tonera do włosów wynosi od kilku do kilkudziesięciu złotych. Tonery zmywalne są oczywiście najtańsze, ale też najmniej trwałe. Cena tego tonera do włosów wynosi około 10zł np. toner – lakier koloryzujący. Tonery bezpośrednie, takie jak Vitalitys Joy to cena około 29zł. Ich zaletą jest kolor utrzymujący się do około 10-12 myć. Najbardziej trwałe, bo na zawsze zmieniające kolor jest toner do włosów Itely Light Passion, jego cena to 20zł. Jest wyjątkowy, ponieważ nie zawiera w swoim składzie amoniaku, pozwala na trwałą zmianę koloru wybranych pasemek włosów w wyjątkowych 8 kolorach.

Toner co jest potrzebne? Do wykonania koloryzacji tonerem do włosów należy zaopatrzyć się w zależności od stosowanego rodzaju w rękawice ochronne, pelerynki foliowe ochronne, miseczka z pędzelkiem fryzjerskim, grzebień z szerokim rozstawem zębów do rozczesywania, ręcznik i oczywiście wybrany toner do włosów.

Toner do włosów ile trzyma? 

To zależy od wybranego rodzaju, najmniej trwałe spłukują się całkowicie już przy pierwszym użyciu, tonery półtrwałe to z reguły 7-10 myć, tonery trwałe nie zmywają się wcale. Należy zwrócić uwagę, że tonery o intensywnych odcieniach czerwonym, zielonym, granatowym często mimo opisów producenta trzymają się na włosach znacznie dłużej. Pigmenty te wnikają głęboko w włos, powodując stopniowe wypłukiwanie się. Decydując się na bardzo intensywne kolory musimy wiedzieć, że efektu nie pozbędziemy się w ciągu 1 mycia.

Toner do włosów kolory. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna od jasnych blondów, poprzez czerwienie, fiolety, zielony, niebieski, różowy, żółty do czarnego. Wybrane marki fryzjerskie oferują wiele możliwości np.

– Vitality’s Hair Colour Plus: zielony, niebieski,fuksja, żółty, fioletowy, różowy, czerwony,

– Itely Passion Light: fiolet, intensywna miedź, intensywna czerwień, kawa, cappucino, platynowy blond, piaskowy blond, złoty blond,

– Profi: złoty, żółty, zielony.

Koniecznie sprawdź nasze szkolenia fryzjerskie