urban tribe fluid

URBAN TRIBE fluid 02.41 – Regenerujący fluid do włosów zniszczonych

 URBAN TRIBE fluid 02.41 – Kosmetyki fryzjerskie linii .4 Urban Tribe zostały stworzone po to, aby nasze włosy pozostały grube, miękkie i lśniące. Najnowsza technologia i wyważona mieszanka natury to połączenie, które zapewni naszym włosom odpowiednie odżywienie – głęboko nawilży włosy bardzo suche i po zabiegach chemicznych, odżywi wewnętrzną strukturę włosa i zwiększy podatność na układanie.

URBAN TRIBE fluid

URBAN TRIBE fluid 02.41 to wyjątkowy produkt bogaty w substancje aktywne, jak hydrolizowana keratyna, a także organiczne masło z papai, shea i ryżu, które zapewniają głębokie działanie odżywcze oraz wzmacniające, w szczególności włosom suchym bądź po zabiegach chemicznych. Zabieg regeneracyjny jest odpowiedni do każdego typu włosa, a rezultaty widoczne są już po pierwszej aplikacji. W jego składzie znajdziemy:

– czynniki antystatyczne;

– czynniki wzmacniające;

– czynniki nawilżające;

– czynniki zmiękczające.

URBAN TRIBE fluid 02.41 sprawi, że włosy staną się grube, promienne, miękkie i pełne sił witalnych.

Sposób użycia: Używaj oddzielnie lub w połączeniu z odżywką lub maską. Rozprowadź na czystych, wilgotnych włosach, pozostaw na 5-10 minut, a następnie przeczesz i spłucz. Dla zwiększenia oddziaływania produktu przykryj włosy czepkiem lub ogrzej przy użyciu wilgotnego ręcznika. W razie konieczności użyj źródła ciepła redukując ustalony czas działania.