Z.one Age Renew Krem

Z.one Age Renew Krem – Krem do wszystkich rodzajów włosów z kwasem hialuronowym

Z.one Age Renew Krem – Każda kobieta marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Niestety w wyniku ciągłych zabiegów chemicznych (koloryzacja, rozjaśnianie) włosy tracą swoją naturalną siłę i witalność i stają się po prostu słabe i matowe. Czynnikiem, który również im nie sprzyja jest wiek. Nasze włosy zwyczajnie starzeją się i potrzebują specjalnej pielęgnacji.

Z.one Age Renew Krem

kliknij kup tera aby sprawdzić ile kosztuje Z.one Age Renew Krem

No Inhibition Age Renew to seria produktów stworzonych po to, aby zrewitalizować włosy, przywrócić im blask, siły witalne i naturalne piękno. Specjalnie dobrane naturalne składniki w połączeniu z innowacyjnymi tworzą kompozycje, która ma za zadanie ochronę koloru i zapewnienie natychmiastowego efektu podnoszącego i wypełniającego.

W ten sposób włosom dostarczane są elementy potrzebne, aby opóźnić proces starzenia i widocznie je odmłodzić. Specjalna kombinacja składników tworzy formułę pomagającą zwalczać stres spowodowany zanieczyszczeniami, promieniowaniem UV i samym procesem starzenia. Włosy są wzmocnione i odżywione z widocznym połyskiem i objętością. Zmniejsza się ich porowatość. Utrzymany jest prawidłowy poziom nawilżenia skóry głowy i włosów.

Krem do włosów Age Renew to niezwykle profesjonalny, innowacyjny i skoncentrowany produkt, który pomaga przeciwdziałać oznakom starzenia się włosów. Dodatkowo odmładza je i dodaje widocznego połysku. Połączenie kwasu hialuronowego i organicznego czerwono krzewu zapewnia niesamowity efekt połysku i odmłodzenie włosa. 

Krem do włosów Age Renew widocznie poprawia kondycje włosów. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, dyscyplinuje pierzenie się włosów, aby zapewnić im zdrowy i promienny wygląd na dłużej. Ponadto nadaje elastyczność i objętość. Z z.one Age Renew Krem każda kobieta może w końcu spełnić marzenie o zdrowych i błyszczących włosach.

Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieść na włosy i wmasować. Nie spłukiwać.